JAKOŚĆ


Jakość ma strategiczne znaczenie.

Wychodzimy z założenia, że zawsze można coś ulepszyć.

WSPÓLNY CEL

Jakość to bazowy element strategii firmy MM SYSTEMS.

Zarządzanie jakością traktujemy priorytetowo, a w praktyce jest ono w pełni zintegrowane z pozostałymi procesami w firmie.

Jakość, którą doceniają Nasi Klienci to przede wszystkim trzy kluczowe kwestie:

  • bezproblemowy montaż
  • pełna satysfakcja użytkownika końcowego
  • brak zakwestionowań

Dążymy do perfekcji ​w organizacji i monitoringu poszczególnych procesów każdego projektu, począwszy od planowania poprzez produkcję aż po kontrolę końcową. Właściwie zarządzane procesy stanowią gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.

mm-systems-sila-w-jakosci

MM Systems oferuje techniczne kompetencje, know-how jak również zdolności produkcyjne dla kompleksowego rozwiązywania problemów klienta w obszarze okablowania

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Zarządzanie jakością w oparciu o normę ISO 9001, której pełne wdrożenie zaplanowane jest na połowę 2021 r., określa wszystkie działania w obrębie systemu zarządzania. Definiują one cele i odpowiedzialności, oraz zapewniają ich wdrożenie przy pomocy narzędzi planowania oraz doskonalenia jakości.

IEC 60352-2:2006

Wykonując wiązki kablowe, bazujemy na normie IEC 60352-2:2006 Europejskiego Stowarzyszenia Normalizacji Elektrotechniki CENELEC. Daje to naszym klientom gwarancje wysokiej jakości oraz niezawodności.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania